Logo

 
 
 

 
 
 
 

Česky   Deutsche Sprache   English Language   ПО-РУССКИ
TÜV SÜD Czech ISO9001


Glenowell, s.r.o. - netkatalog.cz Dopravníky a dopravní pásy - netkatalog.cz

QR

 
 

O firmě

 

  PROFIL FIRMY

Společnost GLENOWELL CZ s.r.o. dodává pásové, řetězové dopravníky, dopravní linky na naskladňování a úpravu obilí a osiv, automatické balicí a paletizační linky pro veškerý materiál, včetně projektu a montáže.

Dále se firma zabývá vzduchotechnikou – odsáváním. GLENOWELL CZ s.r.o. zastupuje v České republice dánskou firmu JKF Industri A/S, která vyrábí potrubí, ventilátory, cyklony, filtry a další produkty z oblasti vzduchotechniky.

GLENOWELL CZ s.r.o. má více než desetiletou tradici a od svého založení v roce 1996 firma dynamicky exportuje na zahraniční trhy – Německo, Rakousko, Slovinsko, Chorvatsko, Maďarsko, Rumunsko, Ukrajina, Rusko, Mongolsko, atd. a dostává se do podvědomí stále většího počtu zákazníků.

Předností naší firmy je kvalitní konstrukční zázemí, které je schopné řešit jakékoliv požadavky zákazníka. K tomu přispívá i vybavení naší konstrukční kanceláře systémem AutoCAD.

 

dopravnik_hrabickovy_pas_pozink

 

Společnost klade důraz na průběžnou technickou inovaci výrobků, zvyšování jejich kvality. Samozřejmostí je propracovaný systém prodeje náhradních dílů.

Trvale pečujeme o zákazníky, včetně plnění jejich představ do detailů. Prioritou je precizní realizace zakázek. Dokladem toho je spokojenost našich zákazníků, kteří se mohou na nás kdykoliv spolehnout.


  NOVINKA

V roce 2010 se společnost GLENOWELL přestěhovala do nových moderních výrobních prostor o velikosti ca. 800 m2.

 

dopravnik_hrabickovy_pas

 

 

Nahoru
 
:: Copyright 2006 GLENOWEL s.r.o. ::